Jdi na obsah Jdi na menu
 


EMO je hlawně hudba,ale w tuhle chwíli emo bere wětšina debilek a kreténků jako módní styl,pak ještě ty přesladký emo boys z VF ..a na to nejdůležitější už pečou.Tyhle "úžasný" lidičky fakticky "miluju"!Emo už poslouchám docela dlouho asik 2 roky?Jo je to možný...:) Hele aje pro mě je to fakt nejlepčí hudba,dokážu se při ní skwěle odreagovat..i nabít energií :)No a ještě k tý "módě emo" .. Myslím,že to k tomu určitě patří to jo .. je to asik jako punk a k tomu ta jejich móda,ale ne že prostě říííííííííkat jáák mooooc jsem íííímou přitom o tom wím welkej shit.Podle mě by o tom měl člowěk něco wědět,než to začne wykřikowat a stylizowat se do toho..."Nejlepčí" je dyž o tom začne psát BRAVO..Teď je tak o cca 150 nowých emo pozérek :D :D .. úúúúúúúžasný ... :D

NO A TADY MÁTE NĚCO CO JSEM NAŠLA A PŘIJDE MI TO DCL WĚROHODNÝ :)

Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.

Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako „emo“, údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo „emo“ vnímáno jako zkratka z „emotive hardcore“, či „emotional hardcore“, čímž byl tehdy druh hudby označován.

V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova „emotivní“. Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější „emo“ styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.

Spolu s tím začala být hudba známější, a „emo“ začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako „nebuď tak emo“ či „vzmuž se, emo děcko“ vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.

Když začala velká vydavateství zařazovat podávat skupiny jako „emo“, postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance nebo Panic! At the Disco, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči.

No a toe asik tak wšechno .. Snad jste si z toho něco wzali k srdci ..